Firma BOHÁČEK - SPORT figuruje v oboru výroby sportovních dresů a oděvů od roku 1995 a dnes patří ke spolehlivým dodavatelům veškerých sportovních dresů jak na českém tak i na zahraničním trhu.

Hlavní výrobní náplní jsou hokejové dresyfotbalové dresy a cyklistické dresy, dále pak rugby dresy, motokrosové dresy a sportovní oblečení pro další sporty (paragliding, šipky, paintball...). To vše je doplněno o výrobu kvalitního termoprádla a také šál, čepic, polštářků a jiných fanouškovských produktů.

 

Díky tomuto širokému sortimentu, flexibilitě a kvalitnímu provedení práce dokážeme splnit požadavky náročného klienta z domova i ze zahraničí.

 

Výrobní činnost

Hlavní činností firmy BOHÁČEK - SPORT je především výroba sportovních dresů a oděvů pro různá sportovní odvětví a dále pak výroba a prodej doplňků pro tyto sporty, jako např. výroba vlaječek, bannerů, čepic, nebo prodej hokejových holí, lepících pásek, hokejových helem, bruslí atd. Jsme zaměřeni na výrobu dresů pro sporty jakými jsou lední hokej, fotbal, cyklistika, ragby, motokros, volejbal, florbal, basketbal i baseball, dále také dodáváme štulpny, trenýrky, cyklistické kalhoty, funkční termoprádlo a jiné produkty, které lze vidět v našem Katalogu.

 

Významnou částí výroby jsou také zakázkové dodávky přímo do sportovních klubů a organizací jak u nás tak v zahraničí. Díky rozsáhlé nabídce výrobků je firma BOHÁČEK - SPORT schopna dodávat komplexní služby se vším komfortem, od dresů, štulpen a návleků ve shodné barevné kombinaci přes hráčskou výstroj až po fanouškovské předměty.

 

Výroba sportovních dresů

Proces výroby sportovního dresu začíná objednávkou, ve které je třeba uvést stručný popis nebo náčrtek, dále typ materiálu a způsob tisku, je-li požadován. V případě použití vlastního loga je vhodné dodat podklady ve vektorovém formátu (cdr, cmx, ai, eps nebo pdf). Pokud vektorový formát není k dispozici, je potřeba dodat alespoň rastrové soubory ve vysokém rozlišení - min. 300 dpi (jpg, tif, bmp, png). Z těchto informací je grafikem vytvořena maketa, která je následně odeslána zákazníkovi k odsouhlasení. Poté začne samotná výroba.

 

Má-li zákazník zájem, může si vybrat design dresu z naší nabídky vzorů a pouze jej doplnit o číslo, jméno či logo. Pokud je požadován originální design, samozřejmostí je jeho vytvoření na zakázku.

 

Používané technologie tisku

 

SUBLIMAČNÍ TISK

Při sublimačním tisku se design nejdříve natiskne digitální tiskárnou za použití sublimačníhou inkoustu, citlivého na teplotu, na speciální papír. Z papíru jsou pak barvy v termolisu přenášeny na textilii za teploty 200°C a tlaku 3 atm. V termolisu se inkoust z papíru přemění na plynnou fázi a jako takový proniká hluboko do pórů textilie. Po snížení teploty inkoust opět přejde do pevného stavu a výsledkem je stálobarevný kvalitní potisk textilie odolný proti oděru.

 

Z toho důvodu lze požít pouze ty textilie, které mají póry a jsou tepelně odolné. Mezi tyto patří polyester (PES) a jeho některé směsi. Sublimační tisk nelze použít na 100% bavlnu a jiné přírodní materiály.

 

Výhody sublimačního tisku

  • možnost výběru z velkého množství barevných odstínů (barevnice PANTONE)
  • design dle vlastního návrhu
  • odolnost proti vyblednutí a seprání barev a proti otěru
  • tisk ve fotografické kvalitě

 

TRANSFEROPLASTOVÝ TISK

Využívá se zejména tam, kde nejde použít tisk sublimační, čili na přírodní materiály jako je bavlna apod. Tiskne se na transferové papíry nebo fólie, které se poté pomocí transferových lisů aplikují na různé druhy textilií. Potisky připravujeme nejnovějšími tiskařskými technologiemi. Mohou být v různých velikostech a barevných kombinacích. Zaručujeme perfektní pevnost, pružnost a stálost barev s nulovou deformací.